insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
BAŞKAN TUNA ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
11.12.2016Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, her fırsatta Sincan’da faaliyet gösteren esnafla buluşmaya devam ediyor. Son olarak Atatürk Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tuna, esnafın talep ve önerilerini dinledi. Başkan Tuna, “Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “birlikte yönetim anlayışı” çerçevesinde her fırsatta ilçe esnafıyla bir araya geliyor. Son olarak Atatürk Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tuna Meltem Sokak ve Kutsal Sokak’taki iş yerlerini tek tek gezip esnafın talep ve önerilerini dinledi. Sincan’da gerçekleştirilen hizmetler hakkında esnafı bilgilendiren Başkan Tuna, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da uzun uzun sohbet etti. Başkan Tuna vatandaştan gelen fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi. Esnafla ve vatandaşla bol bol aynı karede yer alan Başkan Tuna, selfie çekmek isteyen gençleri de kırmadı.

VATANDAŞIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEKLE...

Birlikte yönetim anlayışı çerçevesinde her fırsatta vatandaşla bir araya geldiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Vatandaşımızın ve esnafımızın görüşleri bizim için çok önemli. Bir araya gelerek derdimizi paylaşabilmek, istişarede bulunabilmek önemli… Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde hem dertleşiyor hem de talepleri dinleme, önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Hedefimiz en iyi hizmeti Sincanımıza ulaştırmak. Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sincanımız ve vatandaşlarımız her şeyin en iyisine, en güzeline layık” diye konuştu.

“HER ZAMAN YANIMIZDA” 

Başkan Tuna’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden esnaf Abdullah Şahin de Başkan Tuna’nın ziyaretinin kendilerine moral olduğunu söyledi. Şahin, “Kendilerini ağırlamaktan ve taleplerimizi dile getirmekten büyük mutluluk duyduk. Başkanımıza her zaman yanımızda olduğu için ve bizler için hayata geçirdiği çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

     
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK