insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
SİNCAN BELEDİYESİ’NDEN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
10.10.2017Sincan Belediyesi, Dünya Çocuk Gününde minikleri unutmadı ve Temelli Oyun Evinde bir dizi özel etkinlik düzenledi. Anneleriyle oyun evine koşan çocuklar, hem keyifli dakikalar yaşadı hem yeni şeyler öğrendi.

Çocuklar arasında ortak duygu ve dilin oluşması, çocukların daha iyi şartlarda yetiştirilip geleceğe hazırlanması amacıyla kutlanan "Dünya Çocuk Günü" Sincan’da da unutulmadı. Bu özel günde çocukları sevindirmek isteyen Sincan Belediyesi, Temelli Çocuk Oyun Evi’nde bir dizi program düzenledi. Anneleri ile Temelli Çocuk Oyun Evine giden minikler önce eğitmenlerine yüzlerini istedikleri renklerde boyattı, ardından eğlenceli yarışmalara katıldı. Animasyon gösterileri ile eğlenirken öğrenen çocuklar kuklalara da büyük ilgi gösterdi.

AİLELER ETKİNLİKTEN MEMNUN  

Etkinliklere katılan anneler “Belediyemiz tarafından çocuklarımızın hep hatırlanması ve böyle güzel faaliyetlerin hazırlanması gerçekten çok güzel. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz” sözleriyle duygularını dile getirdi.

“Çocuklar yarınlarımızdır” diyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “Onları en iyi şekilde yetiştirerek, geleceğe hazırlama sorumluluğumuzu yerine getirmeye gayret ediyoruz. Bu vesileyle ülkemizin ve tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutluyorum” dedi.     
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK