insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
SİNCANLI MUHTARLARDAN BAŞKAN ERCAN’A ZİYARET
14.11.2017Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyareti… Nezaket ziyaretlerini kabul eden Başkan Ercan’ı Sincanlı muhtarlar ziyaret etti.

Sincan Belediye Başkanı seçilen Murat Ercan makamında ziyaretçilerini ağırlıyor. Başkanlık mührünü aldığı ilk günden itibaren tebrik ziyaretlerini kabul eden Başkan Ercan, Sincanlı muhtarları ağırladı. Muhtarlarla istişarelerde bulunan Başkan Ercan Sincan için hep beraber çalışılacağının vurgusunu yaptı.

Yapılan hizmetlerde muhtarların öneminden bahseden Başkan Ercan ”Muhtarlar halkın tercihi ile halkın seçimi ile iş başına gelmiş, son derece önemli bir makamda bulunuyorlar. Önemli bir vazifeyi ifa ediyorlar. Muhtarlar bütün siyasi tarihimiz boyunca en fazla önem verdiğimiz, en fazla yol arkadaşlığı yaptığımız kesim oldu. Bu yüzden de muhtarlarımızın bu nazik ziyareti beni ziyadesiyle mutlu etti” diye konuştu.

Ziyarete bulunan muhtarlar Başkan Ercan’a temennilerini ileterek, günün anısına plaket takdim etti.    
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK