insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
BAŞKAN ERCAN’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ
18.12.2017Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Devlet Hastanesi’ndeyatan hastalara ve hastane personeline ziyarette bulundu. Başkan Ercan, hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, istek ve ihtiyaçlarını sordu. Vatandaşlar ise Başkan Ercan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Devlet Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşları ve hastane personelini ziyaret etti. Başkan Ercan, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulunarak, istek ve ihtiyaçlarını sordu. Hastalarla sohbet eden Başkan Ercan’a hastalar ve hasta yakınları, ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Hastalık ve sağlığın her zaman insanlar için olduğunu belirten Başkan Ercan ise hemşerilerinin iyi gününde de kötü gününde de yanında olmanın gerekli olduğunu kaydetti. Başkan Ercan, “Dinimizce önem verilen hususlardan biri de hasta ve yaşlıları ziyaret etmektir. Hastanın duasını almanın mükâfatı büyüktür. Hastalarımızı ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Başkan Ercan ziyaretin sonunda görevli personele hastalara göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

     
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK